Podróże szyte na miarę

15

Razem z Sapay Club możesz zrealizować swoje marzenia!

Czy kiedykolwiek chciałeś wyjechać w podróż, ale nie wiedziałeś jak ją zorganizować? Obawiasz się, że nie masz wystarczająco dużo doświadczenia albo nie znasz języków? Boisz się samotnej wyprawy albo po prostu chciałbyś podróżować pod okiem doświadczonego globtrotera, który pomoże przełamać Twoje lęki bądź uprzedzenia? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań to wyprawy „szyte na miarę” razem z Sapay Club to coś właśnie dla Ciebie!

Opisz nam swoje podróżnicze marzenia, powiedz czy chcesz podróżować samemu, czy masz może grupę znajomych, z którymi razem chciałbyś wyruszyć w świat. My opierając się na doświadczeniu członków naszego Klubu, którzy w sumie odwiedzili kilkadziesiąt krajów i praktycznie wszystkie strefy klimatyczne pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia. Nie ważne ile masz lat i w jakiej jesteś kondycji fizycznej, my jesteśmy od tego żeby Ci pomóc.

Razem ustalimy ramowy program wyjazdu zgodny z Twoimi zainteresowaniami. Następnie przygotujemy plan podróży wraz z szacunkowym kosztorysem. Jeden z członków klubu, zaprawiony w podróżach globtroter będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania wyjazdu, pilnując by wszystko poszło zgodnie z planem.

Nie musisz już korzystać z usług biur podróży, które karmią Cię turystycznym fast-foodem! Daj się porwać marzeniom, cały świat może być na Twej dłoni.

Wyprawy organizowane przez Sapay Club mają charakter niekomercyjny i klubowy przez co udział w nich mogą brać tylko członkowie Klubu. Jeżeli chcesz do nas dołączyć i wziąć udział w naszej wyprawie skontaktuj się z nami.